Kullanıcı Hesabım

catalog-breadcrumbs

Clash of Clans (MOD, Sınırsız Para/Elmas)

Clash of Clans (MOD, Sınırsız Para/Elmas)
 • Eklenme Tarihi:

 • Versiyon:

 • Gereksinim:

 • Kategori:

  Strateji Oyunları

 • Görüntülenme:

  106 Kişi

 • Google Play:

Dosyayı İndir
×

Güncelleme İsteği İçin, Üye Girişi Yapıp Tekrar Deneyiniz !

Yöneticilerimiz Kısa Süre İçerisinde Güncelleme İsteğinize Cevap Vereceklerdir !

 • Konu Açıklaması
 • Yardım
 • Clash of Clans (MOD, Sınırsız Para/Elmas) - Clash of Clans (MOD, Sınırsız Para/Elmas) - oyununda kendi köyünüzü geliştirip zamanla ordunuzu kurup, bu orduyla beraber başka köylere savaş açmaya ne dersin? Dünyanın dört bir yanından katılım sağlayan milyonlarca oyuncunun kendi stratejilerini geliştirdiği bu oyunda sende kendi klanlarınla onların klan savaşlarına katılabilirsin.

  Oyunun İçeriği Hakkında Bilgi Sahibi Olun
  Bıyıklı barbarlar, ateş topu fırlatan büyücüler ve birbirinden farklı karakterlerin oluşturduğu birliklerin maceralarını keşfedebilirsin. Diğer oyuncuların klanlarına dahil olabilir ya da kendi oluşturduğunuz klanlarınızla rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz. Büyülü öğeler ve hediyeler kazanmak için klanlarınızla beraber yeni stratejiler oluşturabilirsiniz.

  Kazandığınız çeşitli bombalar, silahlar ve havan toplarıyla köyünüzü rakiplerin saldırısına karşı koruyabilirsiniz. Yeni hikaye modlarında çeşitli birlik ve Krallara karşı sefere çıkabilir ve onlarla mücadele edebilirsiniz. Sınırsız büyü ve ekiple yeni savaş stratejileri planlayabilirsiniz.

  Daha İyi Oynayın
  Kendi kurduğunuz klanları arkadaşlarınızı davet ederek daha güçlü olabilir ve birçok etkinliklere katılabilirsiniz. Çeşitli birlikleri eğiterek yeni seviyelere ulaşabilir yeni karakterle tanışabilirsiniz. Yeni Kraliyet şampiyonunun güçlü silahlarıyla beraber ordunuza katılmasını sağlayabilir ve onunla birlikte yeni stratejiler geliştirebilirsiniz.

  Clash Of Clans ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra oyunu indirmek ve oynamak için yaş sınırı +13’tür. Oyunu oynayabilmek için internet bağlantısı gerekmektedir. Oyuna ufak bir köyle ile başlayıp zaman içerisinde bu köyü geliştirmeniz gerekir. Köyde kuracağın özellikler ile yeni askerlerin özelliklerini açabilirsin.

  Nasıl Oynanır?
  Askerlerinle bir ordu kurduktan sonra askeri silahlarını geliştirip çoğaltman gerekiyor. Bu ürettiğin silahlar ve askerler ile başka köylere saldırılar düzenleyip, onların köylerini ele geçirebilirsin. Köylerin fazlalaştıysa düşmanların da çoğaldıysa bir klana dahil olmanız sizin için bir avantaj olacaktır. Bu klanlar size destek gönderip köyünüzü savunmanıza yardımcı olup düşman içinde size saldırı desteğinde bulunabilirler.

  Köyünüzü ileri seviyelere taşımak için askerlerinizi ve köy içerisinde ki inşaat alanlarını çoğaltarak daha hızlı geliştirebilirsiniz. Düşman köyler ile savaşıp köyü yüzde yüz yıktıktan sonra hanenize geçen ganimetler köyü geliştirmeniz için en önemli faktörler arasında gelmektedir. Clash Of Clans tamamı ile stratejiye dayanan ve bağımlılık yapan bir oyun türüdür.

Clash of Clans (MOD, Sınırsız Para/Elmas)

Android için Clash of Clans (MOD, Sınırsız Para/Elmas) Ücretsiz İndir

Yorumlar (0)

Telegram Hesabımız

Yeni Yorum Ekle

Gönderilecek Mesaj:
Kodu Güncelle