Kullanıcı Hesabım

catalog-breadcrumbs

Grow Empire: Rome (MOD, Sınırsız Para)

Grow Empire: Rome (MOD, Sınırsız Para)
Dosyayı İndir
×

Güncelleme İsteği İçin, Üye Girişi Yapıp Tekrar Deneyiniz !

Yöneticilerimiz Kısa Süre İçerisinde Güncelleme İsteğinize Cevap Vereceklerdir !

  • Konu Açıklaması
  • Yardım
  • Grow Empire: Rome (MOD, Sınırsız Para) - Grow Empire: Rome (MOD, Sınırsız Para) - barbarlara karşı mücadelede bir Roma ordusuna liderlik etmenizi sağlayan gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Görevinde başarılı olmak için, her türden yüzlerce askeri almalısın: savaşçılar, okçular, süvari, gladyatörler, lejyonerler ve daha fazlası.

    Bazı savaşlar sırasında ana hedefiniz düşman tarafını geri çekmeden şiddetli bir şekilde saldırmak olacak. Bununla birlikte, hayatta kalmak istiyorsanız daha savunmacı bir taktiğe sahip olmanız gereken başka savaşlar da var. Bu durumlarda önemli olan, düşmanlarınızı bulunduğunuz yere ulaşmadan yok etmelerini sağlamak için duvarlarınızı güçlendirmek ve uzun menzilli silahlarınızı güçlendirmektir.

    Grow Empire: Rome'da 100'den fazla farklı şehri fethedebilir ve tonlarca başka orduya karşı savaşabilirsiniz. Neyse ki, yanınızda 30'dan fazla farklı birlik, benzersiz özelliklere sahip dört kahraman ve savaşlar sırasında kullanabileceğiniz bir düzineden fazla özel yetenek var.

Grow Empire: Rome (MOD, Sınırsız Para)

Android için Grow Empire: Rome (MOD, Sınırsız Para) Ücretsiz İndir

Yorumlar (0)

Telegram Hesabımız

Yeni Yorum Ekle

Gönderilecek Mesaj:
Kodu Güncelle