Kullanıcı Hesabım

catalog-breadcrumbs

Kingdom Rush Origins (MOD, Sınırsız Para)

Kingdom Rush Origins (MOD, Sınırsız Para)
Dosyayı İndir
×

Güncelleme İsteği İçin, Üye Girişi Yapıp Tekrar Deneyiniz !

Yöneticilerimiz Kısa Süre İçerisinde Güncelleme İsteğinize Cevap Vereceklerdir !

  • Konu Açıklaması
  • Yardım
  • Kingdom Rush Origins (MOD, Sınırsız Para) - Kingdom Rush Origins (MOD, Sınırsız Para) - android için kule savunma tarzında yüksek kaliteli bir strateji oyunudur. Bu, bir dizi popüler fantezi temalı oyunun devamı değil. Bu bölümde kullanıcı, krallığı korumaktan sorumlu bir elf ekibini nasıl yöneteceğini öğrenecek.

    Genel olarak, yeni sürümün oynanışı değişmedi, ancak geliştiriciler, oyun fırsatlarını önemli ölçüde genişleten birçok yeni öğe tanıttı. Geleneksel olarak, temel savunmaya belli miktarda savaş kulesi tahsis edilir. Düşmanın farklı koşulları ve gücü göz önüne alındığında, maliyetlerini çok dikkatli bir şekilde belirlemek. Genel karakteri bağımsız olarak büyük ölçüde artıran ve çok sayıda düşmanı öldürebilen ana karakteri komutanı unutmayın. Dövüş sırasında kahramanı, patron savaşları için yararlı olabilecek harika dövüş becerileri kazanır.

    Kingdom Rush Origins'teki birimler de geliştirildi. Yani, bazıları aniden yön değiştirebilir, bu da savunma için birçok olumsuz sonuç doğurabilir. Genel olarak, çoğu muharebe birimi önemli ölçüde revize edildi ve şimdi onlarla etkileşim kurmak çok daha kolay ve daha ilginç hale geldi. Maçlar sırasında kazanılan oyun içi para birimi için, gelecekte daha karmaşık haritalarda oynamanıza izin verecek olan kuleleri ve becerileri geliştirebilirsiniz.

    Obb dosyalarını /sdcard/Android/obb/ içerisine yüklenemiz gerekmektedir.

Kingdom Rush Origins (MOD, Sınırsız Para)

Android için Kingdom Rush Origins (MOD, Sınırsız Para) Ücretsiz İndir

Yorumlar (0)

Telegram Hesabımız

Yeni Yorum Ekle

Gönderilecek Mesaj:
Kodu Güncelle