Kullanıcı Hesabım

catalog-breadcrumbs

Minecraft Pocket Edition

Minecraft Pocket Edition
Dosyayı İndir
×

Güncelleme İsteği İçin, Üye Girişi Yapıp Tekrar Deneyiniz !

Yöneticilerimiz Kısa Süre İçerisinde Güncelleme İsteğinize Cevap Vereceklerdir !

 • Konu Açıklaması
 • Yardım
 • Minecraft Pocket Edition - Minecraft Pocket Edition oyununda, blokları yerleştirerek yeni maceralar yaşama oyunudur. Sonsuz bir dünya da küçük evlerden devasa kalelere kadar sınırsız olarak her şeyi inşa edebilirsiniz. İsterseniz sınırsız kaynakların olduğu yaratıcı modunda oynayabilirsiniz.

  Eğlenceli Deneyimlere Hazır Olun
  İsterseniz hayatta kalma modunda dünyanın en derinine kadar kazıp karşınıza çıkan tehlikeli yaratıklarla mücadele edebilir, bunları yapabilmek için de silahlarınızı ve zırhlarınızı icat edebilirsiniz.

  İster telefon uygulaması olarak ister Windows 10’da oynayabilir hatta tek başınıza oynamak istemiyorsanız arkadaşlarınızı bu sınırsız eğlencenin bir parçası olarak ortak edebilirsiniz. Bu oyunda yeteneklerinizi dilediğiniz gibi sergileyebilir, zamanın nasıl geçtiğini anlayamadan eğlencenin keyfini çıkartabilirsiniz.

  Bu oyun her yaş grubunda kişinin oynayabileceği keyif dolu ve sürükleyici bir oyun olarak biliniyor. Oyunda yeni yerleri keşfederek farklı bir yol izleyebilmeniz de mümkün. Sizin için boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz güzel ve eğlenceli olan bu oyunu indirerek bu maceraya siz de dahil olabilirsiniz.

  Nasıl Oynanır?
  Minecraft Pocket Edition oyununda blokları üst üste ya da farklı bir şekilde yerleştirerek mücadele edebilir isterseniz yerin dibine kadar kazıp savaşa ortak olabilirsiniz. Kazı yaparken çeşitli engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu engelleri aşmak için seviyenizin de ileride olması gerekmektedir. Siz ne kadar ileri seviyeye çıkabilirseniz, kazma sırasında da oyunda o derecede başarı sağlarsınız. Market kısmından en yeni topluluk içeren eserleri keşfedebilirsiniz, eşsiz oluşturucu haritalara sahip olabilir, dış görünüş ve doku paketleri alabilirsiniz.

  Eğik çizgi komutlarında oyunda ince ayarlar yapabilirsiniz. İstediğiniz kişilere hediyeler dağıtabilir, yaratıkları çağırıp oyunu hareketlendirebilir, günün saatlerini değiştirebilir ve daha bir çok şeyi yapabilme imkanını yakalayabilirsiniz.

  Diğer Oyuncularla Buluşun
  Realms platformları üzerinden dilerseniz oyunu çoklu kişiyle oynayabilir hatta 10 arkadaşa kadar oynayabilirsiniz. Uygulama içinde 30 günlük ücretsiz denemeden faydalanabilirsiniz. Bu eğlenceli oyun deneyimini arkadaşlarınızla ya da ailenizle keşfedebilir, birlikte kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

  Minecraft Pocket Edition oyununu eğer ki satın almak istersen 24.99 TL ödemeniz gerekmektedir fakat sitemizden apk'yı indirerek ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu sınırsız eğlenceyi yakalayabileceğiniz oyunda stratejinizi konuşturup düşmanları alt etmeniz için size sadece başarılar dileriz, oyunun tadını çıkartın.

Minecraft Pocket Edition

Android için Minecraft Pocket Edition Ücretsiz İndir

Yorumlar (0)

Telegram Hesabımız

Yeni Yorum Ekle

Gönderilecek Mesaj:
Kodu Güncelle