Kullanıcı Hesabım

catalog-breadcrumbs

Last Day on Earth Survival (MOD, Eşya/Split)

Last Day on Earth Survival (MOD, Eşya/Split)
Dosyayı İndir
×

Güncelleme İsteği İçin, Üye Girişi Yapıp Tekrar Deneyiniz !

Yöneticilerimiz Kısa Süre İçerisinde Güncelleme İsteğinize Cevap Vereceklerdir !

 • Konu Açıklaması
 • Yardım
 • Last Day on Earth Survival (MOD, Eşya/Split) - Last Day on Earth Survival (MOD, Eşya/Split) ile zombilerin dünyasında hayatta kalmaya hazır mısın? Kıyamet sonrası dünyada kalmanın ne kadar zor olduğunu burada görebilir, hatta tecrübe edebilirsiniz. 2027 yılında bir virüs tüm dünyaya yayıldı ve çok az sayıda insan hayatta kaldı, bu kalanlar virüse karşı dirençli kişilerdi. Seçtiğin karakterle hayatta kalma mücadelesi vermen gerekiyor.

  Nasıl Oynanır?
  Uygulamayı indirebilmek için 260 MB alana ihtiyacınız olacak. Oyuna karakterinizi yaratarak başlıyorsunuz ve amacınız karakterinizi zamanla güçlendirip geliştirerek zombilerin istila ettiği dünya da hayatta kalma mücadelesi vermektir. Kendini savunabileceğin bir alan inşa et ve tuzaklar kurarak zombileri avla.

  Bu mücadeleyi verirken bulduğun silahları çok dikkatli kullanman gerekir. Çünkü kıyamette seni hayatta tutacak en önemli şeylerden birisi silah diğeri de yiyecek ve su olacaktır. O yüzden bulabildiğin her şeyi toplamaya çalış. Tuzaklar kurup zombileri avlayabilir ya da kendi surlarını inşa ederek onlara karşı mücadelende kendi savunmanı güçlendirebilirsin. Unutma zombilere karşı ne kadar savunmanı güçlendirirsen verdiğin mücadeleyi kazanma şansın o kadar artar.

  Last Day on Earth: Survival oyun hilesini öğrenerek, daha kolay yiyecek ve içecek bulabilirsin. Yiyecek ve silah bulabilmek için dışarıda bir gezintiye çıkman gerekiyor. Bu gezintiye çıkarken çok dikkatli olman gerekiyor. Her an zombilerle ve mutasyona uğramış hayvanlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsin. Batı duvarına doğru ilerlersen sana özel kostümler bulabilir başka oyuncularla iletişim kurma imkanına sahip olabilirsin.

Last Day on Earth Survival (MOD, Eşya/Split)

Android için Last Day on Earth Survival (MOD, Eşya/Split) Ücretsiz İndir

Yorumlar (0)

Telegram Hesabımız

Yeni Yorum Ekle

Gönderilecek Mesaj:
Kodu Güncelle