Kullanıcı Hesabım

catalog-breadcrumbs

World Truck Driving Simulator (MOD, Sınırsız Para)

World Truck Driving Simulator (MOD, Sınırsız Para)
Dosyayı İndir
×

Güncelleme İsteği İçin, Üye Girişi Yapıp Tekrar Deneyiniz !

Yöneticilerimiz Kısa Süre İçerisinde Güncelleme İsteğinize Cevap Vereceklerdir !

  • Konu Açıklaması
  • Yardım
  • World Truck Driving Simulator (MOD, Sınırsız Para) - World Truck Driving Simulator (MOD, Sınırsız Para) - tüm dünyayı bu muazzam araçları sürerek dolaştığınız bir kamyon sürüş simülatörüdür. Ancak önce kamyonunuza bileşenler eklemek ve yola hazır hale getirmek için garaja zaman ayırmanız gerekir. Bunları yaptıktan sonra, sürücü koltuğuna oturup serbestçe dolaşmaya başlamaya hazır olacaksınız.

    World Truck Driving Simulator'daki grafikler iyi geliştirilmiş ve her kamyonu ve çevresini 3D olarak gösteriyor. Bu özellikler sizi oldukça gerçekçi ortamlara sokmaya yardımcı olur. Aracınızın içine girdikten sonra, yönlerinizi değiştirmek için tekerlek üzerinde bulunan oklara ve hızınızı kontrol etmek için gaz ve fren pedallarına dokunmanız gerekir.

    Ancak bunlar World Truck Driving Simulator'daki tek kontroller değil. Ayrıca gerektiğinde etkinleştirebileceğiniz veya devre dışı bırakabileceğiniz başka bir düğme diziniz de olacaktır. Örneğin, enerjiden tasarruf etmek için bir başlat / durdur düğmesine, bir park koluna ve az ya da çok yoğunlukta yolunuzu aydınlatmak için ışıkların kontrolüne sahip olacaksınız. Temel olarak, gerçekçi bir sürüş deneyimi için gerekli tüm kontrollere sahip olacaksınız.

World Truck Driving Simulator (MOD, Sınırsız Para)

Android için World Truck Driving Simulator (MOD, Sınırsız Para) Ücretsiz İndir

Yorumlar (0)

Telegram Hesabımız

Yeni Yorum Ekle

Gönderilecek Mesaj:
Kodu Güncelle