Kullanıcı Hesabım

catalog-breadcrumbs

#DRIVE (MOD, Sınırsız Para)

#DRIVE (MOD, Sınırsız Para)
Dosyayı İndir
×

Güncelleme İsteği İçin, Üye Girişi Yapıp Tekrar Deneyiniz !

Yöneticilerimiz Kısa Süre İçerisinde Güncelleme İsteğinize Cevap Vereceklerdir !

  • Konu Açıklaması
  • Yardım
  • #DRIVE (MOD, Sınırsız Para) - #DRIVE (MOD, Sınırsız Para) - bir arabanın tekerleklerinin arkasına geçip olabildiğince uzağa gitmeye çalıştığınız sıkı bir 3D oyunudur. Tek amacınız sonsuzluğa doğru durmaksızın ilerlemek, yol boyunca ortaya çıkan tüm engelleri atlatmak ve ihtiyaç duyulduğunda benzini doldurmaktır.

    #DRIVE içindeki kontrol sistemleri çok basittir. Aracınız durmadan otoyolda hız yapacak şekilde ayarlanmıştır. Tek yapmanız gereken, bir yöne veya diğerine yönlendirmek için ekranınızın her iki tarafına hafifçe vurmaktır. Ayrıca, power-up'ları kapmak ve diğer arabaların etrafında dönmek için manevra yapacaksınız. Ayrıca yaklaşan benzin istasyonlarını bulmak için yol üzerindeki yol işaretlerine daha fazla dikkat etmek isteyeceksiniz.

    #DRIVE oynamaya başladığınızda, sürmeniz için yalnızca tek bir araba alacaksınız, ancak daha fazla rozet topladıkça, sürecek yeni arabaların kilidini açacaksınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz bir düzineden fazla klasik otomobilin yanı sıra kamyonlar, polis arabaları ve diğer araçlar da var. Ayrıca arabanızın rengini değiştirerek bunları özelleştirmeyi de tercih edebilirsiniz.

#DRIVE (MOD, Sınırsız Para)

Android için #DRIVE (MOD, Sınırsız Para) Ücretsiz İndir

Yorumlar (0)

Telegram Hesabımız

Yeni Yorum Ekle

Gönderilecek Mesaj:
Kodu Güncelle