Kullanıcı Hesabım

catalog-breadcrumbs

Horizon Chase World Tour (MOD, Mega Hileli)

Horizon Chase World Tour (MOD, Mega Hileli)
Dosyayı İndir
×

Güncelleme İsteği İçin, Üye Girişi Yapıp Tekrar Deneyiniz !

Yöneticilerimiz Kısa Süre İçerisinde Güncelleme İsteğinize Cevap Vereceklerdir !

  • Konu Açıklaması
  • Yardım
  • Horizon Chase World Tour (MOD, Mega Hileli) - Horizon Chase World Tour (MOD, Mega Hileli) - oyuncuların 20'den fazla farklı spor otomobilin direksiyonuna geçtiği bir 3D sürüş oyunudur. Yarıştan sonra yarışta kazanmak için rakiplerinizi geçerken, yolda para ödülleri toplarken yol arama heyecanını hissedin. Gittikçe, arabanıza ince ayar yapmak için alışveriş yapabilirsiniz.

    Horizon Chase'deki kontrol sistemleri özelleştirilebilir ve aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı seçenek vardır. Yarış aracınız olarak hangi arabayı seçerseniz seçin, hepsini sürmek oldukça kolaydır. Yapmanız gereken tek şey pedalı durmaksızın sıkıca tutmak ve sıkı tutmaktır, böylece bu saç tokası eğrilerinde yoldan kaymazsınız.

    Bununla birlikte, akılda tutmanız gereken bir şey, Horizon Chase için ücretsiz demonun sadece 5 farklı yarış devresi içerdiğini, ancak uygulamanın içinden hızlı bir uygulama içi satın alma yaparak ek içeriğin kilidini açabileceğinizi söyledi. Yine de, 5 serbest devre ile, bu türdeki diğer oyunların neredeyse hepsinden daha fazla eğlence var.

Horizon Chase World Tour (MOD, Mega Hileli)

Android için Horizon Chase World Tour (MOD, Mega Hileli) Ücretsiz İndir

Yorumlar (0)

Telegram Hesabımız

Yeni Yorum Ekle

Gönderilecek Mesaj:
Kodu Güncelle