Kullanıcı Hesabım

catalog-breadcrumbs

Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile
Dosyayı İndir
×

Güncelleme İsteği İçin, Üye Girişi Yapıp Tekrar Deneyiniz !

Yöneticilerimiz Kısa Süre İçerisinde Güncelleme İsteğinize Cevap Vereceklerdir !

  • Konu Açıklaması
  • Yardım
  • Call of Duty: Mobile - Call of Duty: Mobile - PC ve oyun konsolu oyun deneyimini Android akıllı telefonlara aktarmaya çalışan 'Call of Duty' destanının ilk bölümüdür. Diğer bir deyişle, tıpkı Modern Warfare veya Black Ops gibi, bu kelimenin tam anlamıyla çok oyunculu bir FPS.

    Call of Duty Mobile of War'daki kontroller dokunmatik ekranlı cihazlara mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Karakterinizin hareketlerini kontrol etmek için sol baş parmağınızı ve nişan almak için sağ baş parmağınızı kullanın. Ekranın sağ tarafına iki kez dokunmak, kapsamınızı kontrol etmek için bir bakış açısı sistemine erişmenizi sağlar. Ve diğer birçok Android oyununda olduğu gibi, silahınız otomatik olarak ateş eder.

    Call of Duty Mobile of War iki ana oyun modu içerir: 'zombiler' ve 'çok oyunculu'. Her ikisi de oyunun popüler modlarıdır, çünkü diğer çevrimiçi oyuncularla yüzleşmenize ve ölümsüzleri alt etmek için onlarla birlikte işbirliği yapmaya çalışırlar. Nuketown, Hijacked veya Killhouse, keyfini çıkarmanız için en popüler haritalardan sadece birkaçı.

    Obb dosyalarını /sdcard/Android/obb/ içerisine yüklenemiz gerekmektedir.

Call of Duty: Mobile

Android için Call of Duty: Mobile Ücretsiz İndir

Yorumlar (0)

Telegram Hesabımız

Yeni Yorum Ekle

Gönderilecek Mesaj:
Kodu Güncelle