Kullanıcı Hesabım

catalog-breadcrumbs

Dead by Daylight Mobile

Dead by Daylight Mobile
Dosyayı İndir
×

Güncelleme İsteği İçin, Üye Girişi Yapıp Tekrar Deneyiniz !

Yöneticilerimiz Kısa Süre İçerisinde Güncelleme İsteğinize Cevap Vereceklerdir !

  • Konu Açıklaması
  • Yardım
  • Dead by Daylight Mobile - Dead by Daylight Mobile - en ikonik çok oyunculu korku oyunlarından birinin Android uyarlamasıdır. Tıpkı PC ve masaüstü konsolu sürümlerinde olduğu gibi, hayatta kalan dört kişi doğaüstü güçlere sahip bir suikastçıdan kaçmak için dışarı çıktı. Düşmanınız, hepinizden kurtulmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Tahmin edebileceğiniz gibi, kurtulanlar ve suikastçı oyuncu tarafından kontrol ediliyor.

    Dead by Daylight'ın kontrolleri dokunmatik ekranlara gerçekten iyi adapte edilmiştir. Hareket sanal çubuğu ekranın sol tarafında bulunur ve eylem düğmeleri sağda bulunur. Bir kurtulanın veya suikastçının kontrolüne bağlı olarak, farklı kontroller mevcuttur. Örneğin, suikastçının hayatta kalanları kolayca tespit etmesini sağlayan birçok doğaüstü güçleri vardır.

    Tıpkı diğer Dead by Daylight versiyonları gibi, farklı kurtulanlar ve suikastçılar arasından seçim yapabilirsiniz. Ancak hepsi bu değil, karakterinizi karakterinizin görünümünü özelleştirmenize yardımcı olacak bir dizi farklı dekoratif unsurla da donatabilirsiniz. Bazı suikastçıların derileri kesinlikle göze çarpıyor çünkü en ikonik korku filmi karakterlerinden ilham alıyorlar.

    Obb dosyalarını /sdcard/Android/obb/ içerisine yüklenemiz gerekmektedir.

Dead by Daylight Mobile

Android için Dead by Daylight Mobile Ücretsiz İndir

Yorumlar (0)

Telegram Hesabımız

Yeni Yorum Ekle

Gönderilecek Mesaj:
Kodu Güncelle