Kullanıcı Hesabım

catalog-breadcrumbs

Beyblade Burst (MOD, Mega Hileli)

Beyblade Burst (MOD, Mega Hileli)
Dosyayı İndir
×

Güncelleme İsteği İçin, Üye Girişi Yapıp Tekrar Deneyiniz !

Yöneticilerimiz Kısa Süre İçerisinde Güncelleme İsteğinize Cevap Vereceklerdir !

  • Konu Açıklaması
  • Yardım
  • Beyblade Burst (MOD, Mega Hileli) - Beyblade Burst (MOD, Mega Hileli) - serisinin hayranıysanız, resmi uygulamayı BEYBLADE BURST'u deneyin ve kendi savaşlarınızda yarışın. Bu oyunda aksiyon dolu bir maceraya çıkacak ve diğer tüm gezegenden yüzlerce rakibe meydan okuyacaksınız! En sevdiğiniz Beyblade'i seçin ve bu oyunun heyecan verici savaşlarını tam potansiyeliyle ortaya çıkarın.

    Bu uygulama ile yeni bir maceraya başlayın ve öncelikle tüm Beybladers arasında öne çıkmanız için bir profil oluşturmanız ve bazı tanımlayıcı özellikler seçmeniz gerekir. Bundan sonra, ilk Beyblade'inizi alın ve size Beyblade'inizi kontrol etmenin temellerini öğretecek olan ilk oyun ve turnuvada yarışın. Üstler sonsuza dek dönmeyeceğinden ve rakipleriniz sizi yavaşlatmaya ve enerjinizi azaltmaya çalışacağından, saldırılarınızı dikkatlice planladığınızdan emin olun. Bu yüzden her saldırıdan en iyi şekilde yararlanmak için doğru anda dokunun!

    Her Beyblade'in özel bir saldırısı ve benzersiz özellikleri vardır ve tüm bu faktörleri savaş alanında dikkate almanız gerekir. Ekranın üstünden rakibinizin ve sizin ne kadar enerji harcadığınızı görebilirsiniz, bu yüzden sizi yenmeden önce rakibinizi yenmeye çalışın!

Beyblade Burst (MOD, Mega Hileli)

Android için Beyblade Burst (MOD, Mega Hileli) Ücretsiz İndir

Yorumlar (0)

Telegram Hesabımız

Yeni Yorum Ekle

Gönderilecek Mesaj:
Kodu Güncelle