Kullanıcı Hesabım

catalog-breadcrumbs

FRAG Pro Shooter (MOD, Sınırsız Para)

FRAG Pro Shooter (MOD, Sınırsız Para)
Dosyayı İndir
×

Güncelleme İsteği İçin, Üye Girişi Yapıp Tekrar Deneyiniz !

Yöneticilerimiz Kısa Süre İçerisinde Güncelleme İsteğinize Cevap Vereceklerdir !

  • Konu Açıklaması
  • Yardım
  • FRAG Pro Shooter (MOD, Sınırsız Para) - FRAG Pro Shooter (MOD, Sınırsız Para) - Overwatch veya Paladins serisinde, oyuncuların dünyadaki diğer oyunculara karşı muhteşem 1v1 çevrimiçi düellolara katılabileceği bir aksiyon oyunudur. Her oyuncu istediği zaman kahramanlarından herhangi birini kontrol edebilir.

    FRAG Pro Shooter'ın kontrolleri, dokunmatik ekranlı cihazlarda birinci şahıs oyunları için standarttır, ekranın solunda 'hareket çubuğu' ve sağda işlem düğmeleri bulunur. Kahramanınız odak noktasında bir hedefi olduğunda otomatik olarak çekim yapar, böylece iki aksiyon düğmesi yeniden yüklemeyi ve her kahramanın özel yeteneklerini kontrol etmekte serbesttir.

    Oyunun otuzdan fazla olan kahramanlarının her birinin kendi silahı ve özel yetenekleri vardır. Bazı kahramanlar tabanca kullanacak, hızlı hareket edecek ve birkaç saniye uçabilecektir; oysa diğer kahramanlar yavaşça hareket eder ve roket atarlar. Ayrıca uzun menzilli yaylı tüfekler, kalkanlar, yenilenme yetenekleri ve çok daha fazlasına sahip kahramanlarla da karşılaşacaksınız.

    Clash Royale ile benzer bir kart sistemi kullanarak kahramanlarınızı yükseltebilir ve geliştirebilirsiniz. Aynı kahramanın ne kadar çok kart toplarsanız, daha fazla yaşam puanı alırsınız, o kadar çok hasar alırsınız ve becerileriniz o kadar yüksek olur.

FRAG Pro Shooter (MOD, Sınırsız Para)

Android için FRAG Pro Shooter (MOD, Sınırsız Para) Ücretsiz İndir

Yorumlar (0)

Telegram Hesabımız

Yeni Yorum Ekle

Gönderilecek Mesaj:
Kodu Güncelle