Kullanıcı Hesabım

catalog-breadcrumbs

Sniper 3D Assassin (MOD, Para/Silah)

Sniper 3D Assassin (MOD, Para/Silah)
Dosyayı İndir
×

Güncelleme İsteği İçin, Üye Girişi Yapıp Tekrar Deneyiniz !

Yöneticilerimiz Kısa Süre İçerisinde Güncelleme İsteğinize Cevap Vereceklerdir !

  • Konu Açıklaması
  • Yardım
  • Sniper 3D Assassin (MOD, Para/Silah) - Sniper 3D Assassin (MOD, Para/Silah) - görevleri sadece amacınızın ve diğer becerilerinizin yardımıyla tamamlamanız gereken çok gerçekçi grafiklere sahip bir bağımlılık yapıcı bir oyundur. Ayrıca, gerçekten sürükleyici, hedeflerinize ulaşmayı oldukça zorlaştıran sezgisel kontrollere de sahiptir.

    Oyuna, ilk atışınızı yapmaya çalışarak başlıyorsunuz, bu da tam olarak istediğiniz yere nişan alıp ateş etmeye alışmanıza yardımcı olacak. Bu andan itibaren, görevleri başarıyla tamamlamak için düşmanlarınızdan daha hızlı olmanız gereken yüzlerce farklı seviyeyle yüzleşmelisiniz. Tek bir atışla öldürmek istiyorsanız, silahlarınızı yükseltmek çok önemlidir.

    Amaç her zaman aynıdır: Kötü adamları öldürün ve mahkumları güvenli hale getirin. Saldırıdan kaçınamıyorsanız, baştan başlamanız ve tüm vatandaşları kurtarmanız gerekecek. Birçok durumda birden fazla silahı birleştirmeniz gerekir, böylece saldırınız istenen etkiye sahip olur. Örneğin, sadece bir keskin nişancı tüfeği olan zırhlı bir helikopteri indiremezsiniz.

    Görevi başarıyla tamamladıktan sonra, hedeflere vuran merminin kanlı bir yavaş hareket tekrarını göreceksiniz. Sniper 3D'de sıkça görülen bir sahne olmasına rağmen, ağır çekim kameraları gerçekten grafik kalitesini gösterdiğinden, Devam düğmesine basarak durdurabilirsiniz.

Sniper 3D Assassin (MOD, Para/Silah)

Android için Sniper 3D Assassin (MOD, Para/Silah) Ücretsiz İndir

Yorumlar (0)

Telegram Hesabımız

Yeni Yorum Ekle

Gönderilecek Mesaj:
Kodu Güncelle