Kullanıcı Hesabım

catalog-breadcrumbs

Snipers vs Thieves (MOD, Sınırsız Mermi)

Snipers vs Thieves (MOD, Sınırsız Mermi)
Dosyayı İndir
×

Güncelleme İsteği İçin, Üye Girişi Yapıp Tekrar Deneyiniz !

Yöneticilerimiz Kısa Süre İçerisinde Güncelleme İsteğinize Cevap Vereceklerdir !

  • Konu Açıklaması
  • Yardım
  • Snipers vs Thieves (MOD, Sınırsız Mermi) - Snipers vs Thieves (MOD, Sınırsız Mermi) - hırsızlar veya keskin nişancılar takımları arasından seçim yapmanızı zorlayan çevrimiçi bir aksiyon oyunudur. Hırsızlar sığınma evlerinin içinde saklanarak suç mahallinden uzaklaşmaya çalışmalı ve keskin nişancıların minibüslerine ulaşmadan önce tüm hırsızlardan kurtulmaları gerekiyor.

    Bir hırsızı kontrol ederken, hamle yapmak kolay olacaktır: ona doğru hareket etmek için bir sığınağa tıklamanız yeterlidir. Dayanıklılığınızı aklınızda bulundurun, çünkü bitirirseniz süper yavaş yürümeye başlayacaksınız ve kolay bir hedef olacaksınız. Tabii ki, görevinize yardımcı olması için başka nesneleri de çekebilir ve kullanabilirsiniz.

    Bununla birlikte, bir keskin nişancıyı kontrol ederseniz, bu gerçekten bir ilk kişi "atıcı" ile benzer olacaktır. Bir parmağınızı kaydırarak tüfek hedefleyebilir ve ateş etmek için kırmızı düğmeye tıklayın. Bu şekilde, dört hırsızdan kaçış kamyonetlerine ulaşmadan kurtulmaya çalışmalısınız.

Snipers vs Thieves (MOD, Sınırsız Mermi)

Android için Snipers vs Thieves (MOD, Sınırsız Mermi) Ücretsiz İndir

Yorumlar (0)

Telegram Hesabımız

Yeni Yorum Ekle

Gönderilecek Mesaj:
Kodu Güncelle